W celu poprawnego działania strony Wamar-Sosenka konieczne jest wykorzystanie plików cookie. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.

modo
rzetelna firma
Wamar O firmie

Firma WAMAR SOSENKA MARIAN JAŚKOWIAK MARCIN JAŚKOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA powstała w 1984 roku. Od początku swojej działalności nasza firma zajmowała się przerobem drewna. Własny tartak, bogaty park maszynowy i ogromne doświadczenie w branży drzewnej pozwoliły nam stać się liderem wśród producentów regałów piwnicznych w Polsce.

Nasza praca została nagrodzona przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych przyznaniem nam tytułu "Lidera Eksportu". W ciągu kilku lat działalności powiększyliśmy gamę produktów z drewna o regały na wino, regały pokojowe, piaskownice a także małe pojemniki i skrzynki.

Firma Wamar-Sosenka jest także producentem i dystrybutorem regałów metalowych i plastikowych. Bogaty asortyment regałów zróżnicowanych pod względem nośności, rozmiarów a także sposobu wykonania gwarantuje duży wybór.

Nasze produkty trafiają do dużych sieci handlowych, do mniejszych sklepów internetowych i stacjonarnych w całej Europie. Niskie minimalne zamówienie i szybki czas jego realizacji gwarantują zadowolenie naszych klientów. Dołącz do nich !!